Kdysi jsem pořídil jedné kamarádce Flexaret IVa, ale pak ho nechtěla a zůstal mi. Tak jsem s ním zkusil udělat pár fotek a nakonec ho prodal. Ještě předtím jsem s ním vyfotil dva svitky, ze kterých se povedly asi tak 4 fotky :)
Přihlásit pro hlasování